Úvod » Aktuality

V bláznivém zápasu s Vižinou padlo jedenáct branek

publikováno 15.08.2014

Po prohře v úvodní přípravě s Dobřichovicemi jsme se utkali v Řevnicích s týmem Vižiny. Jednalo se o prestižní zápas, protože v týmu soupeře působí v různých rolích bratři Krbcové, kteří působili v Třebaňském dresu či jako bafuňáři :)

Do zápasu jsme nastoupili s velkou chutí a v tempu a zanedlouho jsme se ujali vedení po spolupráci bratří Čermáků. Marek nahrával, Jirka skóroval (hned při svém debutu a nebylo to vše). Poté jsme však lehkovážným bráněním dovolili několik brejků z nichž jeden z nich jejich rychlonohý útočník využil k vyrovnání. Hned po rozehrání ale opět Jirka Čermák dostal Ostrovan do vedení. Poté jsme předváděli festival spálených šancí, v čemž vynikal především L. Jambor, ale do poločasu jsme skóre navýšili na 4:1, když se trefil nejprve Marek Čermák a poté Jirka Čermák hlavou uzavřel hattrick.

Do druhého poločasu jsme nastoupili jak je zvykem bohorovně a bez defenzivy a soupeř hrozil z brejků. Nejprve snížil na 4:2, Marek Čermák poté zvýšil na 5:2. Po dalším snížení na 5:3 opět zvýšil Palička. Luxusně provedeným přímým kopem z dvaceti metrů vymetl šibenici. Vižina poté zlobila a snížila až na konečných hokejových 6:5 (a to ještě neproměnila na začátku druhé půle penaltu). Nutno podotknout, že kdyby na obou stranách měli střelci přesnější mušku, mohlo skóre přerůst v házenkářskou přestřelku.

Přístí zápas v úterý 19.8. opět s Dobřichovicemi, tentokrát na Ostrově.